Google anlamı nedir?

Google anlamı nedir?

Google anlamı nedir, googol kelimesi üzerinden farklı oynamalar ile elde edilmiş bir isimdir. Her internet kullanıcısının girdiği bu adresin hikayesi, Milton Sirotta tarafından bulunan ve 1’in yanına 100 tane sıfır konmasıyla olaşan sayıyı temsil eden bir kelime. Google şu anda 3 milyar siteyi sizin için tarıyor.

Google hayatımızı kolaylaştırıyor. Gün içerisindeki iletişim bilgileri sorgularına verdiği cevaplar ile hayatımızı kolaylaştırıyor. Yolumuzu kaybettiğimizde verdiği yön bilgileri ile hayatımızı kolaylaştırıyor. Kısaca Google bizim yardımcı meleğimiz.

Google’ın başlıca hizmet alanları;
– Reklam,
– Arama Motoru,
– Verimlilik Araçları ve
– Veri Analizi …v.b.

Alanları temel alarak hizmet sunmaktadır.

Google Reklam’da Arama Ağı Reklamları,  Görüntülü Reklamlar, YouTube Reklamları, Mobil Uygulama Reklamları ( Admob ) ve Gmail Reklamlarıdır.

Ajansımız size özel dijital pazarlama analizleri yaptıktan sonra sizler için belirlenen stratejiler doğrultusunda en verimli olacak dijital yol haritanızda reklam planlamaları yapmaktadır. Google da firmanız için size yardımcı olalım ve web sitenizi Google sevdirelim.

Doğru adımlarla ilerleyip rakiplerinizden her zaman önde olmak için G Positive Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansımız ile hemen iletişime geçin.

Tags: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz site analizinizi yapalım!

Analiz ve raporlama hizmetimizden ücretsiz yararlanın.