Türkiye’deki en iyi SEO firmasıyla çalışarak SEO stratejinizi geliştirin, arama motoru görünürlüğünü yükseltin ve sitenize daha fazla trafik çekin.

Çeşitlendirilmiş Arama Motoru Optimizasyon Stratejisinin Değeri

SEO artık sabit bir strateji değildir. Yıllar içerisinde önemli değişiklikler geçirdi ve geçmişte çalışan gelecekteki etkisini yitirebilecek nitelikte olmuştur. Google sık sık algoritmasını değiştirmektedir ve her değişiklik arama sıralamasında önemli düşüşler anlamına gelmektedir. Bu nedenle her SEO stratejisinin bu risklerden arındırılması ve uzun vadeli trafik büyümesi için planlar yapılması gerekir. Ekibimiz aşağıdaki nitelikleri sağlayacak SEO hizmetleri sunmaktadır:

  • Organik olarak sitenize trafik çekmek
  • Görünürlüğü yükselterek daha fazla site ziyaretçisi getirmek
  • Site içi dönüşümleri yükseltmek
  • Düzenli analizler ve stratejileri düzenlemeleri ile sürekli olarak çevrimiçi ortamdaki varlığınızı geliştirmek

Ekibimiz arama motorlarını aldatmaya çalışmaz, bunun yerine bugün ve yarın önemli olacak çalışmaları uygular. SEO konusunda bilgilerimiz, gelişmiş araçlarımız ve özel kaynaklarımız sayesinde SEO sonuçlarını maksimum değere çıkarmak için son arama motoru algoritma değişikliklerine etkili bir biçimde ayak uydurabiliriz.

seo-arama-motoru-optimizasyonu

SEO Ürünleri ve Hizmetleri

Ekibimiz ile çalışmanın birçok farklı avantajı vardır. Özel ihtiyaçlarınızı değerlendirmek, özel SEO paketleri sunmak ve arama sonuçlarınızı geliştirmek adına bir plan oluşturmak için sizinle yakından ilgileniriz. Süreç boyunca size rehberlik edecek özel ve deneyimli bir arama pazarlama hesap yöneticisi ile birlikte çalışırsınız.

Bizimle çalışma kararı aldığınızda nelere sahip olacağınızı aşağıdan görebilirsiniz:

Anahtar Kelime Araştırması ve Analizi: Hesap yöneticiniz aracılığıyla anahtar kelime analizi gerçekleştirilir ve anahtar kelime trendlerine yönelik gelişmeler sağlanır, sıralama fırsatları tanımlanır ve kısa ve uzun vadeli SEO hedefleri uygulanır.

Sayfa İçi Optimizasyon: Sayfa içi optimizasyon değerlendirmesi yapılarak sitenizin en iyi SEO yöntemleriyle buluşması sağlanır.

Sayfa Dışı Link Oluşturma: Link oluşturma sitenizin otorite ve güvenirlik sahibi olması amacıyla gerçekleştirilir. Doğru bir biçimde yapılmadığı taktirde siteniz arama sıralamasında kayba uğrar. Çeşitli uygun teknikler kullanarak kaliteli linkleri sayfanıza çekebilirsiniz.

Penaltı Değerlendirmesi ve Kurtarma: Sıralamanız düştü mü? Trafik değerleriniz düşüyor mu? Bu durumda arama motorundan ceza almış olabilirsiniz. Sitenizi uygun teknolojiler kullanarak bu yönden değerlendirmeye alırız ve herhangi bir ceza alıp almadığını tanımlayarak gerekirse bir kurtarma stratejisi uygularız.

Teknik SEO: Arama motoru optimizasyonunun teknik yönleri genel olarak tartışılmaz ancak önemlidirler. Sitenizin mimarisini, link yapısını ve mobil arama çalışmalarını değerlendirir ve iyileştiririz, kopya içerikleri ortadan kaldırır ve doğru kurallı kullanım yapılıp yapılmadığından emin olmaya çalışırız.

İçerik Geliştirme ve Optimizasyon: Bugünün doğasında dikkat çekici içerikler arama yapan kişiler için en değerli niteliktir. Müşterilerin sorduğu soruları tanımlarız ve bu sorulara cevap veren yüksek kaliteli içerikler oluşturarak çevrimiçi görünürlüğü yükseltebilir ve marka otoritesi oluşturabiliriz.

SEO İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

Sektörde en iyisiyiz: Ekibimiz SEO konusunda tanınmış ve kendini defalarca kanıtlamıştır!

Türkiye’deki en büyük ekibiz: Ekibimiz SEO çalışmaları ile yaşar, yer ve nefes alır. Ekibimiz bu alanda özel uzmanlardan oluşmaktadır.

Nelerin işe yarayacağını biliriz: Arama motorlarını kandırmaya çalışmayız çünkü arama motorlarının bugünü ve yarını aynı derecede önemsediğini biliriz.

Gelişmiş SEO araçları kullanırız: Ekibimiz SEO konusunda gelişmiş, güçlü ve kendini kanıtlamış analiz araçları ve teknolojilerden bazılarını geliştirmiştir.

Ekibimiz önleyicidir: Kullandığımız araçlar sürekli olarak müşterilerimizin site sağlığını takip eder ve herhangi bir sorunda hızlı bir biçimde haber verir.

Tavsiye ettiklerimizi uygularız! Sürekli olarak SEO ile alakalı terimlerde ilk sırada yer almaktayız ve sitemiz en iyi trafik alan yerlerden birisidir.

Müşteri Pazarında Süregelen SEO/PPC Araştırmalarını Gerçekleştiririz! Ekibimiz ücretli arama ve SEO konusunda etkili olan diğer unsurların birçoğu konusunda süregelen araştırmalar gerçekleştirmektedir. Bu sayede ekibimiz müşterilerinin bütçelerine uygun en iyi çözümleri sunabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz site analizinizi yapalım!

Analiz ve raporlama hizmetimizden ücretsiz yararlanın.