Sitenizi Yerel SEO için Optimize Etmek

Yerel SEO ile bölgenizde kolay erişilebilir bir firma olmak için size özel yapılan seo çalışmamız.

Yerel arama ürünleri ve özellikleri:

 1. Yerel SEO Rekabet Analizi
 2. Dizin teslim ve optimizasyon hizmetleri
 3. Organik SEO sonuçları
 4. Açılış sayfası promosyon
 5. Google Haritalar
 6. Yerel Gazete ve Topluluklar

Sitenizi Yerel SEO için Optimize Etmek

İnsanların çevrimiçi ortamda arama davranışları değişmektedir. İnsanların mobil cihaz kullanma oranları gittikçe yükselmekte ve yerel aramalar aracılığıyla daha fazla bilgi bulmaya çalışıyorlar. Bununla birlikte yerel işletmeleri daha fazla arıyorlar ve buralardan daha fazla alışveriş yapıyorlar. Bu değişim neticesinde SEO açısından farklı bir yaklaşım gerekiyor. Artık sitenizi organik arama sonuçlarında görünür yapmak yeterli olmuyor. Sitenizin artık kullanıcılar tarafından bulunabilir olması, yerel aramalarda gözükmesi ve mobil cihaz veya akıllı telefon kullanıldığında erişilebilir olması gerekiyor. Ekibimiz tarafından sunulan yerel SEO hizmetleri sayesinde aşağıdaki niteliklere sahip olabileceksiniz:

 • Daha fazla hedeflenmiş trafik
 • Marka bilinirliğini ve dönüşüm rakamlarını yükseltmek
 • Belirli bir müşteri grubunu veya anahtar kelimeyi hedefleyen yerel SEO çalışmaları
 • Arama motoru sonuç sayfasında daha iyi görünürlük
 • Daha geniş müşteri kitlesi ve daha fazla satış imkanı

Neden Yerel SEO?

Yerel arama Google My Business gibi servisler tarafından popüler hale dönüştürülmüş bir SEO türüdür. Bu çalışmalarda yerel işletmelerin görünürlüğünü yükseltmek ve uygun anahtar kelimelerle ilgili aramalarda arama sıralamasını iyileştirmek hedeftir. Son yıllarda yerel aramanın önemi yükselmeye başladı çünkü arama motorları önemli ölçüde organik aramaların içerisine yerel aramaları katmaya başladı. Sonuç olarak yerel SEO pazarlamacılığı sitenize önemli miktarda trafik taşıma kabiliyetine sahip oldu.

Yerel Arama Ürünleri ve Özellikleri

Google My Business Profil Oluşturma ve Optimizasyon: Ziyaretçilere değerlendirmeler, haritalar, yol tarifleri, çalışma saatleri, video linkleri, resimler, sokak görüntüleri ve daha fazlası gibi konularda bilgi veren Google My Business sayfası için bir profil oluşturur ve bunu optimize ederiz.

Yerel Arama Atıf Oluşturma: Sitenizi uygun işletme dizinlerine ekleyerek zaman içerisinde yerel arama atıfları oluşturmasını sağlayabiliriz. Bu çalışma işletme bilgilerinizin onaylanması anlamına gelir ve yerel müşteri tabanında arama görünürlüğünü yükseltir.

Çevrimiçi Değerlendirmeleri Takip Etme: Özel yazılımımız sayesinde işletmeniz ile alakalı yapılan her değerlendirmeyi takip edebiliriz. Bununla birlikte aylık olarak detaylı raporlar sunarak işletmenizin çevrimiçi itibarını yükseltmek ve yönetmek için size bir fırsat sunarız.

Özel Yerel Dizinler ve İnceleme Siteleri: Markanızı zenginleştirmek ve daha fazla atıf, trafik ve link çekmek için özel yerel dizin listelerini, Google+ Yerel ve Yelp profil sayfalarını oluştururuz. Bu sayede marka bilinirliğini yükseltebilir ve yerel müşteriler arasında işletmenizin otorite sahibi olmasını sağlayabiliriz.

Yerel SEO Rekabet Analizi: İlgili anahtar kelimeler kapsamında yerel sonuçlarda iyi sıralamaya sahip olan ana rakipleri analiz ederiz ve marka bilinirliğini yükseltmek ve atıflar oluşturmak için fırsatları tanımlarız.

Yerel SEO için Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yerel aramayla başından beri ilgileniyoruz: Ekibimiz yerel aramaların sahip olduğu potansiyeli başından beri bilen ve yerel aramayı kullanarak çevrimiçi varlığınızı yükseltmek için size özel stratejiler geliştirme konusunda kabiliyetlidir.

En iyi yerel arama araçlarına sahibiz: Ekibimiz birçok gelişmiş, güçlü ve saygı duyulan SEO ve yerel arama analiz araçlarından ve teknolojilerinden bazılarını geliştirmeyi başarmıştır.

Sunduğumuz yöntemleri kullanırız: SEO ile alakalı daima üst sıralarda yer alan bir ekip olarak daima müşterilerimize sunduğumuz yöntemleri kullanırız.

Yerel SEO her firmanın dijital ortamda en temel ihtiyaçlarından birisidir. Yerel SEO ile marka bilirinliği oluşturmamış firmalar potansiyel müşteri kaybını anlık yaşamaktadır. Siz de bölgenizdeki potansiyel müşterilerinizi kaçırmak istemiyorsanız bir an önce bizim ile iletişim sayfamızdaki bilgilerle iletişime geçebilir veya ofisimize gelerek sıcak bir kahve eşliğinde Yerel SEO çalışmamız hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmemizden yararlanabilirsiniz.

Hizmetleriz

Site içi SEO

Rakip analizi

Dönüşüm Optimizasyonu

İçerik geliştirme

LINK Geliştirme

YEREL SEO

Yerel SEO için Teklif isteyin

Yerel SEO geçmişi

370 Web sitesi SEO Çalışması

290 Reklam Kampanyası

1 695 Analiz

129 786 günlük ziyaretçi

Ücretsiz site analizinizi yapalım!

Analiz ve raporlama hizmetimizden ücretsiz yararlanın.